بایگانی نوشته‌ها


معرفی انواع پروژکتور و نحوه عمل کرد آنها

معرفی انواع پروژکتور و نحوه عمل کرد آنها

شاید برای شما هم سوال شده که این ویدئو پروژکتورها چطوری تصویر را روی یک پرده نمایش می‌دهند؟ یا اینکه نحوه عملکرد این دستگاه‌ها به چه صورت است؟ ما هم مثل شما می‌خواهیم جواب این سوالات را بدانیم. پس با ما همراه باشید تا به سوالات و ابهامات پاسخ دهیم.

چند روش برای داشتن خوابی راحت و بدون استرس

چند روش برای داشتن خوابی راحت و بدون استرس

خوابیدن برای اغلب ما یک لذت همیشگی است که صبح‌ها به سختی از آن دل می‌کنیم. اینکه خوب، کافی و به‌موقع بخوابیم حتما موضوع مهمی است. در این مطلب می‌خواهیم چند روش برای داشتن خوابی راحت و بدون استرس را به شما معرفی کنیم تا شما هم بتوانید خوابی راحت را تجربه کنید. با ما همراه باشید.

اجزاى تشکيل‌دهنده پروژکتور

اجزاى تشکيل‌دهنده پروژکتور

ما در این مقاله قصد داریم به طور مختصر درباره قطعات پروژکتور صحبت کنیم. تمام پروژکتورها جدا از تفاوت‌هاى ظاهرى داراى ساختمان مشابهى هستند. اجزاى تشکيل‌دهنده پروژکتورها به‌طور کلى عبارتند از: 1-رفلکتور 2-لامپ 3-شاتر 4-دريچه فيلم 5-چنگک 6-عدسى پروژکتور

اطلاعات عمومی درباره پروژکتورها و عوامل تاثیرگذار در قیمت آن

اطلاعات عمومی درباره پروژکتورها و عوامل تاثیرگذار در قیمت آن

ویدئو پروژکتور ترجمه عبارت projector است که در زبان فارسی با اسامی مختلفی مانند ویدئو پروژکتور ، دیتا پروژکتور ، دیتا شو ، ویدئو پروجکشن و ... بیان می‌شود. اخیراً فرهنگستان واژه فراتاب را نیز برای این دستگاه پیشنهاد داده است.

درباره‌ی نویسنده

در این قسمت سعی داریم انواع اطلاعاتی که میتواند برای شما مخاطبان عزیز مفید باشد را از سایت های مرجع جمع آوری و بعد از ترجمه، آنها را در اختیار شما علاقمندان در این حوزه قرار دهیم

اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...