ممکن است به نظر چیزی غیر قابل درک برسد، اما شما نباید اهمیت محیط خواب خود را دست کم بگیرید. ممکن است این چیزی باشد که به شما کمک می کند تا سریعا به استراحت بپردازید و یا چیزی باشد که آرامش شما را از بین برده و تمام شب شما را در حالت بی خوابی قرار می دهد. 4 راه برای بهینه سازی اتاق خواب برای خواب، از جمله عوامل مانند سر و صدا، درجه حرارت، روشنایی، و انتخاب تشک خود را در نظر بگیرید.

                  مشاهده محصولات پرشین گلکسی    مشاهده پیج اینستاگرام پرشین گلکسی 

1- سرو صدا

هنگامی که صدایی می شنویم، ممکن است کاملا بیدار نشیم، اما مطمئنا ما را از مراحل عمیق خواب بیرون می می آورد. اگر ما در محیط پر سر و صدا تلاش می کنیم که به خواب فرو برویم، توانایی ما برای لذت بردن از خواب عمیق و آرام بی اثر میشود.

2- درجه حرارت

اکثر مردم ترجیح می دهند در یک محیط کمی سرد بخوابند. شما ممکن است خودتان را در پتوهای ضخیم پنهان کنید، اما مهم نیست که چطور می خواهید خوابید، بدون شک می خواهید دمای مناسب داشته باشید. اگر از خواب بیدار شدید یا در عرق خیس شدید، دمای محیط خواب شما یک مشکل است. چرا این یک مشکل است؟ چونکه این شما را بیدار کرده است!

                  مشاهده محصولات پرشین گلکسی     مشاهده پیج اینستاگرام پرشین گلکسی 

3- روشنایی

مقدار نور در اتاق خواب شما می تواند تاثیر خوبی بر خواب شما داشته باشد. میزان روشنایی اتاق خواب نباید به صورتی باشد که تاریکی شب را بگیرد و همچنین نباید به صورتی باشد که اتاق کاملا تاریک شده باشد. داشتن لامپ خوابی که بتواند با نور پردازی آسمان شب و کهکشان ها را برای شما یادآور شود کمک زیادی در آرامش شما هنگام خواب میشود.

4- تشک

یکی از چیزهایی که باید در نظر بگیریم ممکن است اندازه و استحکام تشک شما باشد. صرف نظر از گزینه های خود، اطمینان حاصل کنید که آسایش شما یک اولویت است. به این فکر نکنید که یک تشک گران قیمت مشکلات خواب شما را حل کند.