درباره ما

گروه تجاری پرشین گلکسی با سابقه چند ساله در تجارت بین الملل این بار در زمینه واردات تجهیزات الکترونیکی از خارج از کشور اقدام نموده است که از جمله مهمترین آنها میتوان به پروژکتور گلکسی اشاره نمود که با افتخار میتوان گفت اولین وارد کننده این محصول در ایران میباشیم.

همکاری ما با بهترین شرکت های حمل، خرید مستقیم از کارخانه بدون واسطه و فروش مستقیم آن در ایران باعث شده است قیمت این محصولات از محصولات مشابه موجود در داخل ایران بسیار مقرون به صرفه تر باشد.

در ادامه باید به این موضوع اشاره نمود که گروه تجاری پرشین گلکسی این محصولات را با بهترین کیفیت و قیمت از کارخانه های واقع در خارج از ایران خریداری می کند و بعد از تست محصول در کارخانه، به صورت مناسب بسته بندی شده و به ایران ارسال میگردند و بعد از انجام عملیات گمرکی، این محصولات در ایران مستقیما به فروش میرسد که این امر باعث میشود کالاها بسیار سریع و با قیمت مناسب به دست شما مشتریان عزیز برسد.

گروه پرشین گلکسی با در نظر گرفتن این مهم که این کالاها در داخل کشور تولید نمیشوند و واردات آنها آسیبی به تولید داخل ایجاد نمیکند قصد دارد بستری متنوع و جذاب از کالاهای الکترونیکی و هوشمند مانند انواع مختلف پروژکتورهای گلکسی ، گجت های هوشمند و انواع کابل شارژهای نوری و چراغ خواب های کهکشانی و بسیار دیگر از این قبیل تجهیزات را برای مشتریان فراهم کند تا شما عزیزان بتوانید به کمک ما محیط زندگی خود را بیش از گذشته مدرن تر و بروز تر و جذاب تر نمایید. 

و در پایان امیدواریم برای رسیدن هرچه سریع تر به این اهداف بتوانیم از پیشنهادات و نظرات و انتقادات شما بهره بگیریم و ما را در این مسیر همیاری نمایید تا بتوانیم ارزش های بیشتری را برای شما مخاطبان عزیز به ارمغان بیاوریم.

با تشکر گروه تجاری پرشین گلکسی